Bilinçdışı Yayınları A.Ş.

White on Black_edited_edited.png

Son 30 yılını Analitik Psikoloji'ye adamış Marios Gnostis önderliğinde 2019 yılında kurulan Bilinçdışı Yayınları C. G. Jung'un fikirlerini yaymak ve Türkçeleştirmek için yoğun bir program yürütmektedir.

Analitik Psikoloji'nin temel kavramları üzerine kurgulanmış Büyük Sır Üstadı üçlemesinin ilk kitabı yayınlanmış ve devam romanı yayın programına alınmıştır. Buna ilaveten Kadim Çin bilgeliğinin temel taşlarından biri olan I Ching kitabı 2021 yılında yayınlanacaktır.

Pandemi nedeniyle kısıtlanan sosyalleşme zamanla yerine geldikçe paneller, konferanslar ve fikir kulüpleri yolu ile amacımız doğrultusunda çalışmaya başlanacaktır.

Öğrenmek Öğretmek Birleşmek

Vizyonumuz

Gerek basılı gerekse dijital medya yolu ile Carl Gustav Jung'un Analitik Psikoloji ekolünün yaygınlaştırılması vizyonumuzla insanlığın selameti için kurulması gerekli olan Gölge Okulu projemize kaynak yaratmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Psikolojiye meraklı olsun olmasın her bir okurumuz, takipçimiz, müşterimiz ile samimi ve içten ilişkiler kurarak farkındalığı arttırmak ve alternatif değerler üzerinden hayata anlam katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kurumsal

Tanışma Teklifi

Unvanı: Bilinçdışı Yayınları A.Ş.
Adresi: Adalet Mah. Anadolu Caddesi No:41 D:081 Megapol Tower Bayraklı İzmir Türkiye

İnternet Sitesi: www.bilincdisiyayinlari.com
E-posta: info@bilincdisiyayinlari.com
Tel: +90. 530 6653405

Mersis Numarası: 0175085259800001

Analitik Psikoloji ve C. G. Jung'a ilgi duyuyorsanız sizi mutlaka tanımak istiyoruz. Bize yazmanız için sizi cesaretlendiriyoruz. Birlikte daha güçlüyüz!

Desti, Kelenn, Unani

Öğrenmek, Öğretmek, Birleşmek.